PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10046140}

Jeden dzień

One Day
7,2 13 037
ocen
7,2 10 1 13037
6,0 2
oceny krytyków
Jeden dzień
powrót do forum serialu Jeden dzień

Zwiastun niepokoi

ocenił(a) serial na 1

Uwielbiam film, lubię książkę. Po obejrzeniu zwiastunów jestem natomiast nastawiony jak najgorzej i zastanawiam się czy w ogóle to obejrzeć.

ocenił(a) serial na 9
pedrak

To po co dodajesz bezsensowny komentarz i co więcej najniższa ocenę skoro NIE WIESZ czy go w ogóle obejrzeć. Takie oceny powinny być usuwane

ocenił(a) serial na 1
mmadzior

Ocenę dodałem później, już po obejrzeniu więcej niż połowy odcinków, bo reszty po prostu nie umiałem. Algorytm filmweb sam przyporządkował ocenę do tego komentarza (jest jeszcze inny).

ocenił(a) serial na 9
pedrak

pedrak nie zrozumiałeś filmu. Z Twojego postu wynika, że dałeś ocenę na podstawie zwiastunów.

ocenił(a) serial na 1
juratt

Nie podoba mi się, więc go nie zrozumiałem? Głupi zarzut. Odnośnie drugiego, wróć proszę do mojej odpowiedzi na komentarz powyżej. Nie chce mi się powtarzać.
Nie przeczę, że na moją ocenę wpłynął film i książka ale twórcy serialu powinni się z tym liczyć, prawda?

pedrak

Też miałam takie podejście, ale serial jest serio dobry. Rozbudowuje to na co film nie miał czasu. Jestem tym zszokowana, ale podoba mi się bardziej niż film. Jedyne co w serialu leży to stroje, ktore w ogóle nie wyglądają jak z lat 80/90 i słabo postarzyli aktorów, ciągle wyglądają tak samo.

ocenił(a) serial na 4
BlueLips

Tak, scenografia, kostiumy, soundtrack - słabo, reszta imo też, ale to miało duże znaczenie także w ogólnym odbiorze - powinniśmy czuć upływ czasu.

ocenił(a) serial na 7
pedrak

Też wolę książkę i film - natomiast ostatni odcinek serialu warto obejrzeć. Zaskoczył mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones