PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=313169}

Ekipa

7,3 9 352
oceny
7,3 10 1 9352
7,0 2
oceny krytyków
Ekipa
powrót do forum serialu Ekipa

Początek zapowiadał się nawet nieźle, ale z kolejnym odcinkiem robiła się coraz bardziej lewicowa papka. I tak z całkiem niezłego pierwszego odcinka dostaliśmy koszmar...
Po pierwsze, prawica została przedstawiona jak takie cwaniaki w najdroższych garniturach, palący najlepsze cygara i pijący whiskey dla których liczy się tylko ich własne dobro
Po drugie, biedny Gajos grający eSBeckiego agenta, którego w filmie na siłe próbuje się tak pokazać żeby ludzią było go żal.
Potem i tu w sumie przestałem oglądać mamy łysego Szyca i żałosnych skinheadów wykrzykujących co chwile 88 czy też 18 i podnoszących w górę prawe ręce. Chyba nigdy nie widziałem tak idiotycznie przedstawionych skinheadów. Do tego z jakiegoś nieznanego mi powodu sam premier Polski zaczął negocjować z porywaczami O_o
Poziom głupoty tego serialu był dla mnie nie do przyjęcia więc zarzuciłem oglądanie tego chłamu.

ocenił(a) serial na 4
Krenciolek

zgadzam sie z Toba w 100% - pierwsze dwa odcinki strasznie mi sie podobaly bo to pierwszy taki serial w polsce ale pozniej to co zrobili z tym skinami ;] porazka przez kilka odcinkow nie slyszalem nic tylko "heil hitler" czy stek polskich przeklenstw gdzie zero w tym bylo polityki - pozniej przestalem ogladac, bylem zniesmaczony tym ;]

pozdrawiam

ps: a film oceniam hmmm... nie wiem sam pierwsze dwa odcinki naprawde nawet na 8 ale pozniej to byla masakra wiec dam "4" czyli ogolnei wyszlo mi ponizej oczekiwan

ocenił(a) serial na 9
Bydghost

może źle zrobiliście poprzestając na czwartym odcinku o ile się nie mylę, bo trzeci czwarty to były akurat te średnio udane. Dalej było dużo lepiej.

Serial zupełnie nieprzypadkowo nominowany do Emmy.

ocenił(a) serial na 3
Krenciolek

Nieprzypadkowo serial był promowany w Gazecie Wyborczej, a Ty się dziwisz, że lewicowa papka :D. Mamy w nim światłych i porządnych polityków centrum, taka świętej pamięci UW, wplątanych oczywiście nie ze swojej winy w aferę teczkową, i średniowiecznych prawicowców knujących i destabilizujących państwo, tu można wstawić każdą w sumie naszą partię prawicową. Mamy supermana premiera samotnie kroczącego od sukcesu do sukcesu, i kancelarie premiera rządzącą krajem, co to ma wspólnego z realnym życiem to ja nie wiem (gdzie rząd?), Pierwsze odcinki dawały może nadzieje a później wyszło jak zwykle.

użytkownik usunięty
Gracjanus

Ten wątpliwej jakości pasztet oceniłem na 1. Jeśli film znajdzie sie w kategorii "Komedie" na pewno ocenię wyżej ;)

Gracjanus

"Pierwsze odcinki dawały może nadzieje"
na papkę ze strony prawicy ? :D

ocenił(a) serial na 9
piootr_2

pier*olicie Hipolicie...








Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones