PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=207787}
5,9 6 072
oceny
5,9 10 1 6072
Egzamin z życia
powrót do forum serialu Egzamin z życia

na poczatku myslalam ze cos z tego serialu bedzie ale okazalo sie to wielka klapa niestety.... mnie to nie rusza szkoda ze takie nudne

ocenił(a) serial na 8
Jacky_Firth_Northam

Tak czy siak to chyba jedyny polski serial, który trzyma jeszcze poziom.

kiziaa

NA POCZATKU JESZCZE TRZYMALO SIE TO KUPY, MATURY ITD.TERAZ W ZASADZIE NIE WIADOMO O CO WTYM WSZYSTKIM CHODZI.OT,TAKI SERIALKI , Z NUDOWO MOZNA GO W TV OBEJRZEC ALE SZAŁU NIE MA

ocenił(a) serial na 5
Jacky_Firth_Northam

Mnie się tam jeszcze podoba, chociaż trzeba przyznać, że czasami odcinki są nudne. :/ Mam nadzieję, że po wakacjach będzie się wiele działo.

ocenił(a) serial na 7
Jacky_Firth_Northam

Faktycznie, denerwujace, ze ludzie majacy po 20 lat zachowuja sie jak jakies staruchy. Nikt z nich sie juz nie uczy, wszyscy pracuja, myslalam, ze po maturze pokazane bedzie ich zycie studenckie. Ale ogolnie od jakiegos czasu rzeczywiscie straszne flaki z olejem. I nudne jakies. Najgorszy watek to Tatiana i Konrad. Konrad, ktorego zawsze lubilam, bo byl smieszny, teraz zrobil sie najwiekszym burakiem i mrukiem. Lubie Dominike, ale tez jakas mdla sie zrobila. Ogolnie serial mi sie podobal przez dlugi, dlugi czas, ale zaczal schodzic na psy. Tyle w tym temacie :D

ocenił(a) serial na 5
Marciuch

Zgadzam się z Tobą. Wątek Tatiany i Konrada jest aktualnie najgorszym w całym serialu. To największa głupota, jaką mogli wymyślić scenarzyści. Konrada należał niegdyś do moich ulubionych bohaterów, a teraz nie mogę go znieść. ;/ Jak napisałaś: stał się burakiem i mrukiem, który pretensje ma do wszystkich, tylko nie do siebie... Zachowuje się tak, jakby to jemu Michał odbił kobietę, chociaż było na odwrót... Nie znoszę go za to. To egoista, który gdzieś ma swoich przyjaciół.

ocenił(a) serial na 7
Messea

Łoooo, ostro :P
No szkoda, ze tak wszystko poszlo w glupim kierunku. Z jednej strony fajnie, ze ten serial nie przypomina tych wszystkich idiotyzmow dla mlodziezy w stylu amerykanskim, ale z drugiej troche tu przesadzili, robiac z tych mlodych ludzi jakichs totalnych staruchow, bo tak sie niestety zachowuja, takie maja problemy i tak rutynowo wyglada ich zycie.
Mam nadzieje, ze beda powtorki od poczatku serialu, bo wtedy bylo duuuzo lepiej.

ocenił(a) serial na 5
Marciuch

Tak, pierwsze odcinki były najlepsze... Prawdę mówiąc liczyłam na powtórkę całego serialu od początku w te wakacje, ale cóż... Co do bohaterów, to też liczyłam na to, że pójdą na studia i ich życie nie będzie obciążone aż tyloma problemami... Trochę zepsuli ten serial, nie ma co ukrywać.

Marciuch

rutynowo wyglada ich życie?A jakie ty masz zycie albo inni czy ja- w kólko to samo jak w serialu tv ,kurde....

ocenił(a) serial na 1
ganz74

No właśnie. Ciągle tam mają problemy, a to się już robi nudne. Mnie osobiście nie podoba się ten serial.

ocenił(a) serial na 7
Zosia_94

A ostatnie odcinki były znowuż ciekawe :) Tydzień temu i dzisiejszy mnie mocno zaskoczyły (pozytywnie). A Was?

ocenił(a) serial na 8
Marciuch

pozytywnie:)

ocenił(a) serial na 9
Jacky_Firth_Northam

jak dotad, to najlepszy polski serial ( oczywiscie, widzialam nie wszystkie:))

ocenił(a) serial na 3
Jacky_Firth_Northam

Od marca 2005 do listopada 2006 odcinki były bardzo fajne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones