Joanna Szurmiej-Rzączyńska

Joanna Szurmiej

4,9
813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Szurmiej-Rzączyńska

beznadziejna, "Dług" stracił przez nią cały efekt. Reszta znakomitych aktorów, jak np. Robert Gonera, powinno czuć zażenowanym występem u jej boku.

marcelina7_2

Zgadzam się w pełni. Sztywna i sztuczna.

aldil69

......I ma brzydką twarz, jak animowana postać........

rpd0

może Twoją twarz ocenimy...........................

rpd0

Święta racja. Wstrętna, pozbawiona talentu baba.

Maaarcia27

Dokładnie w końcu ludzie podzielający moją opinię. Psuła cały film, a jej rozmowa przez telefon po tym jak poroniła wygląda jak gadanie robota Adolfa z pana Kleksa, gdy niszczy sekrety pana Kleksa. Porażka aktorka i do niczego gra w Długu. Ten kto ją zatrudnił do tego filmu na castingu powinien dostać w łeb. Miernota jakich mało. Chyba prze łóżko, albo znajomka dostała tę rolę.

onikage

Dług taki film, a tu masz ta Szurmiej. Przewijałem sceny z nią, gdy oglądałem film po raz drugi. Denerwowałą mnie, taka szara myszka, coś tam mamrotała, nawet nie samo aktorstwo mnie irytowało, co jej "uroda". Nie ma w niej nic, zupełnie nic. Co ona w tym filmie robiła?

Zeledonia_Land

Ja mam z nią bardzo podobny probelm. Ona mi do złudzenia przypomina moją byłą dziewczynę sprzed lat, która na imię miała "Pomyłka". Takie samo zero seksapilu, szarość i miernota.

marcelina7_2

Zgadzam się. Mi się w pierwszej chwili skojarzyła z dzieckiem z zespołem Downa albo innym upośledzeniem o.O Jednym słowem strasznie irytująca..

margalit

Cienizna totalna!

marcelina7_2

Zgadzam się, tragiczna.

marcelina7_2

Pomyslalam dokladnie to samo ogladajac ten film! Drewno jakich malo.

lisa_

Dopiero ten film obejrzałem, ale póki co się zgadzam z wami :-)

marcelina7_2

pier..lisz jak nacpany zagrala tak jak miala zagrac czyli bardzo naturalnie a co do urody to bardzo ladna dziewczyna

arek2010

Też jestem tego zadania. Taki był pomysł reżysera na tę rolę i znakomicie realizowała tę koncepcję.

arek2010

Brawo.

marcelina7_2

Bzdura. Zagrała przyzwoicie. Jak pierwszy raz oglądałem, zastanawiałem się co to za aktorka i czemu w innych filmach jej nie widzę. Wbijam na forum a tu hejt.

perun_6

brawo perun! Pi****
doleni hejterzy! Zagrała bosssssko! Chciałbym ją przutytulić!!!

Afterimage69

Masz coś z deklem, incelu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones