PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817413}

Truposze nie umierają

The Dead Don't Die
5,5 29 976
ocen
5,5 10 1 29976
4,4 38
ocen krytyków
Truposze nie umierają
powrót do forum filmu Truposze nie umierają

Żenada

ocenił(a) film na 2

" jeśli nie jesteś fanem twórczości Jima Jarmusch, nie zrozumiesz filmu"

Powyższy cytat pojawia się co rusz pod komentarzami negujące "wybitność" tego filmu. Cóż, fanem nie jest i chyba dobrze mi z tym, bo film jest okropnie tępy. Zupełnie jak jego bohaterowie stojący nad przepaścią i zastanawiający się, co zjadłem na kolację 21 lat temu. Potem widzą jak ludzie lecą w dół i gadając o podwieczorku.
Irracjonalność w scenariuszu, debilne zachowanie głównych postaci spowodowały daleko idące niepokojone w mojej głowie, co ty człowieku oglądasz!?!?!?!

Jak wyżej film dla specjalnej grupy, która tylko z sobie znanych powodów jest specjalną grupą.

ocenił(a) film na 7
Simon_Harrison

Jeżeli odbierasz ten film literalnie bez żadnej interpretacji to nie dziwię się, że masz takie zdanie. Za pierwszym razem sam byłem zażenowany, ale po roku zrobiłem rewatch i wyciągnąłem o wiele więcej.

ocenił(a) film na 2
IceOrangePL

Ja tylko dziękuję opaczności, że oglądnąłem sobie go na Netflix, bo jak czytałem niektórych, poszli na to do kina. Ten film + kino + bilety = b. zła decyzja.
Jakbym miał poświęcić czas na dojazd, zakup biletu i siedzenie w kinie, już wolałbym wydać tą kasę na wspólny obiad z bezdomnym. Przynajmniej zrobiłoby się dobry uczynek, może i towarzysz opowiedziałby coś ciekawego (ciekawszego od scenariusza w/w filmu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones