PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214055}
5,8 399
ocen
5,8 10 1 399
Problemat profesora Czelawy
powrót do forum filmu Problemat profesora Czelawy

Ludziska błagam powiedzcie mi gdzie ja to mogę wytrzasnać!!!!!!!!!!Bardzo mi zależy ;p;p;p;p plisssssssssssssssss

ocenił(a) film na 10
Juliette_2

Raczej nie pomogę Ci tym stwierdzeniem, ale mam ten sam problem... Tego filmu po prostu nigdzie NIE MA. Chciałabym go obejrzeć ze względu na Dorotę Kamińską, a znaleźć go nie mogę... :

sharon_den_adel

piątek, 11.04.2014, 00:25 - TVP Kultura

ocenił(a) film na 6
klotz

Właśnie widzę, że teraz z czwartku na piątek będą archiwum grozy puszczali. Ale skąd masz info, że właśnie ten film będzie za tydzień?

Pablo93

www.teleman.pl

ocenił(a) film na 6
klotz

Dzięki, a więc za dwa tygodnie Jajo.

Juliette_2

ten film powstał na podstawie opowiadania Stefana Grabinskiego i tylko raz go oglądalem w tvp 1 chyba byl kiedys późno w nocy.Jest to wariacja na temat historii ktorą wymyslil Stevenson czyli doktor Jekyll i pan Hyde po polsku.Co do filmu to nie widze w nim wielkich walorow, nie jest straszny choc podobno horror.Zapada w pamiec tylko pani Kaminska w roli żony profesora-wygląda w tym filmie bardzo atrakcyjnie.Polecam raczej lekture prozy Grabinskiego, film na 3 .

Juliette_2

Proszę bardzo! Oto ten film.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3486382

ocenił(a) film na 10
Juliette_2

ten i inne filmy na podstawie opowiadań Grabińskiego znajdziesz w czeluściach pewnego zwierzątka internetowego na Ch...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones