PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857109}
3,8 4 383
oceny
3,8 10 1 4383
2,3 3
oceny krytyków
Mój dług
powrót do forum filmu Mój dług

Dawno nie widziałam tak dobrego filmu. Wywołuje skrajne emocje. I do tego na faktach, co lubię. Idzie na moją listę ulubionych. Oskar ode mnie dla debiutu Saka!

MyBestList

Za co Oscar? Za to że przez cały film paradował z nagim penisem bo talentu aktorskiego brakuje?

desperados02345

Moim zdaniem ten mybestlist to typowe fejkowe konto założone przez ludzi promujących ten film

ocenił(a) film na 10
desperados02345

Za emocje jakie pokazał i naturalność. Jak na debiut Pana Saka, to dla mnie super odegrał rolę i za to należy mu się nagroda. Dobrze wszedł w tą rolę po prostu, a łatwa nie była na pewno...

MyBestList

Ile ci płacą za założenie takiego fejkowego profilu i stawianie dziesiątek, a przy okazji wychwalanie tego raczej słabego filmu pod niebiosa?

ocenił(a) film na 10
koshargo

Proszę mnie nie obrażać. Mam prawo ocenić i docenić coś co obejrzałam. A pan, panie żołnierzu, był w kinie chociaż czy osądy tak tylko, bo się panu nudzi wieczorną porą?

MyBestList

Trolu platny sio do budy. Tępe dzidy z dystrybucji nawet spamowac nie potrafia z wyczuciem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones