PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31324}

Laboratorium Dextera - Wyprawa w przyszłość

Dexter's Laboratory: Ego Trip
7,3 526
ocen
7,3 10 1 526
Laboratorium Dextera Wyprawa w przyszłość
powrót do forum filmu Laboratorium Dextera - Wyprawa w przyszłość

Czy moze lecialo juz w kinie CN albo bedzie kiedys leciec. ? Cholera poszukuje tego filmu. ;D. Ktos wie skad moge go wziasc. ? Z gory dzieki. ;>

Jaquu

Cóż... jeśli nowsze filmy pełnometrażowe z Billy'm i Mandy, Klanem Na Drzewie, Tomem i Jerry'm, Scooby'm Doo, czy Ben 10-em pojawiły się w polskim CARTOON NETWORK krótko po światowej premierze to ten dziesięcioletni już film z racji swojego wieku jest już chyba za stary na emisję, przynajmniej u nas. Warto zwrócić uwagę, że podobnie stało się z filmami "Atomówki", czy "Jetsonowie: Na orbitującej asteroidzie", które co prawda miały emisję w polskich stacjach TV, ale z racji przynależności do CN i w nim powinny się znaleźć, co się nie stało.. Dlatego nie liczyłbym na to, że wkrótce się u nas pojawi. Sam go szukam w necie, jak znajdę, dam znać.

animator

Znalazłem i mam na dysku - tyle że nie w polskiej wersji językowej. Jeśli ktoś zainteresowany piszcie na GG: 4102841.

ocenił(a) film na 8
Jaquu

też leciał wtedy jakoś po premierze, potem puścili kilka powtórek i do teraz już nie

Jaquu

było kiedys w kinie CN ale juz nie leci

(zakrotkizakrotkizakrotki)

ocenił(a) film na 10
Jaquu

ostatni raz w polskim CN leciał w 2002 roku. Wydano go też na VHS, bo widziałem kasetę na allegro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones