PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 902
oceny
7,8 10 1 151902
8,3 38
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

Rewelacja

ocenił(a) film na 8

Jeden z moich ukochanych filmów,choc głowa mnie po nim bolała.Jeden z tych filmów,po którym wychodzisz z kina i nie mozesz przestać o nim myśleć.

ocenił(a) film na 7
szewes

Ja myślę szczególnie o tym jak to jest możliwe że Gonera zabił Chyrę trzema uderzeniami pięści. Chyba większy z niego twardziel niż bracia Kliczko. Temat ciekawy ale nie do końca wykorzystany.

ocenił(a) film na 10
magikaok44

Szczególnie interesujące są późniejsze losy głównych bohaterów filmu.

ocenił(a) film na 7
gollas

Szczególnie interesujące jest to, że z tego co sobie przypominam, losy bohaterów były nieco inne niż w filmie. Wydaje mi się, że kiedyś o tym czytałam.

ocenił(a) film na 8
magikaok44

Adam zabił Gerarda nożem który znalazł w samochodzie (ten od zabójstwa w które miał zostać wrobiony).

użytkownik usunięty
szewes

Dokładnie, film widziałem pierwszy raz kilka lat temu i czasami wracałem do niego myślami, zwłaszcza jak się słyszy w wiadomościach o wymuszeniach, haraczach i tego typu rzeczach. Zostaje w głowie to na pewno, niedawno go sobie przypomniałem i choć zakończenie znałem to emocje były te same. Momentami to aż ciarki przechodzą na myśl o tym jakie gnidy chodzą po tym świecie, jak można zamienić życie przypadkowej osoby w piekło i po prosto go zniszczyć. I jeszcze jedno, Chyra tu po prostu zagrał tak, że chyba lepiej się nie da, aż samemu by się chciało dać mu w gębę :)

ocenił(a) film na 8

oj tak, Chyra jest stworzony do grania takich sk***wieli , w "Komorniku" kawał gnidy z niego

ocenił(a) film na 10
szewes

Mocny film. Nawet kiedy ogląda się go któryś raz z rzędu człowiek nadal jest w szoku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones