PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 835
ocen
7,8 10 1 151835
8,3 38
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

Polska Policja

ocenił(a) film na 9

Bardzo pożądny film udowadniający jak polska policja jest nieudolna i woli zajmować się
pierdołami typu:mandaty za złe parkowanie,picie w miejcu publicznym.Prawdziwimy bandytami
boją się zajmować, bo się boją.Moim zdaniem dobrze zrobili główni bohaterowie.

Wojtas998

nie sądzisz że tu jest pokazany inny problem jak policja albo proszę pana oszustwo a tzw. trudności w kraju brak perspektyw niesamowicie trudny start który prowadzi do takich sytuacji nie chodzi tu wcale o policje bo ona jest dla bandziorów narzędziem obronnym a jak trudno uporać se takimi problemami i w jaki sposób je rozwiązywać końcówka emocjonująca ale jak poddał się do policji że to on zrobił było czystą fikcja literacką nikt by takiego czegoś nie zrobił . :>

ocenił(a) film na 9
zewral

Polecam również Lincz

ocenił(a) film na 8
zewral

Odezwał się obrońca uciśnionych i walecznych stróżów prawa. Żeby wlepiać mandaty za złe parkowanie albo picie piwa w parku, to są pierwsi. Jak coś gorszego, to najlepiej niech ludzie pomogą. Więc skończ człowieku bazgrać głupoty i weź się za pracę. To, że pierdzisz w stołek i siedzisz za biurkiem nie oznacza że możesz tu bronić siebie i swoich pracodawców.

berni_

po prostu źle nie parkuj i nie pij piwa w parku to nie dostaniesz mandatu to po pierwsze po drugie w którym momencie napisałem o obronie policji ?? i po 3 twój wpis nie ma sensu ;> to jest jedynie problem ludzi którzy denerwują się o to że sami popełnili głupotę doskonale będąc całkowicie uświadomieni jaką karę za to można ponieść . Zastanów się zanim coś napiszesz bo szkoda tego czytać ;>

ocenił(a) film na 8
zewral

Dla Twojej wiadomości zasrany policjancie:
nigdy nie dostałem mandatu za picie alkoholu w miejscu publicznym ani za złe parkowanie. Za to gdy trzech zbirów biło mojego brata na ulicy 50 m od komisariatu, to żadnego wystraszonego pajaca nie było. A jeden to nawet odszedł udając że nic nie widzi. Więc takie bajki, to sobie możesz sam do siebie wypisywać.

berni_

o co ci chodzi czy ja napisałem że bronie policjantów odwal się wiem co się dzieje i bardzo nad tym ubolewam ale jesteś zadurzony w tym emocjonalnie wyluzuj nie zrozumiałeś co mam na myśli i podszedłeś do tego zbyt emocjonalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones