PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781}

Dług

7,8 151 740
ocen
7,8 10 1 151740
8,3 38
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

aktor a mianowicie aktorka Joanna Szurmiej. Nie wiem kto jej załatwił rolę w tym filmie, ale jej gra to nieporozumienie. Jej rozmowa przez telefon o tym, że poroniła była na takim poziomie aktorskim, że chyb Yrek ostatnie coś tam grał lepiej. Zagrała jak Adolf w Panu Kleksie, który mówi "Sekrety, sekrety" i niszczy pudełko pana Kleksa. Mierna aktorka, mierna gra. Po prostu kłuła mnie w oczy są tragiczną grą aktorską w tym całym świetnym filmie. Jest jak gówno na środku tortu.

ocenił(a) film na 9
onikage

Mnie też "kuła w oczy" beznadziejna ale na szczęście nie miała tam jakiejś ważnej roli więc można to przeżyć

ocenił(a) film na 10
niebonie

Dołączam się, mnie również jej słaba gra irytowała.

kozior

Na szczęście aż tak dużo jej nie było

ocenił(a) film na 10
niebonie

Rzeczywiście zrobiłem błąd ortograficzny na super poziomie :D, ale niestety jestem dyslektykiem.

ocenił(a) film na 8
onikage

Podpiszę się pod tym...to najsłabsze ogniwo filmu;p Generalnie nawet postać, którą grała była beznadziejna. Miała fajne życie, dziecko w drodze, dom w budowie, ukochan mężczyzna o nią dba, a jak raz nie zjawił się w szpitalu to ona do niego z tekstem' zdradzasz mnie. wiem przeciez' No błagam... Ja rozumiem, ze hormony i wgl, ale irytującą dość. Później zresztą podobna sytuacja kiedy Adam przychodzi, mówi jej prawdę, a ona 'wyjdź' byla chyba jedyną osobą, która nie okazała nawet cienia zrozumienia dla tej sytuacji.

SuuuperSuuuperPig

W szpitalu odwiedził ją Gerard i powiedział jej, że nie może zastać Adama w domu. Pomyślała więc, że nie ma go w domu dlatego, że jest u kochanki. Pierwsza reakcja - wyjdź, to zrozumiałe. Podziw za to, że pomimo wszystko chciała z nim zostać.

ocenił(a) film na 8
onikage

Jaki błąd ortograficzny? ;P Przecież pisze się "kłuła" a nie "kuła" no chyba że ktoś ma na myśli "kuła żelazo" ;)

Edit: oj, to było do onikage ;)

ocenił(a) film na 10
onikage

Dokładnie mam takie same odczucia co do tej aktorki, słabo zagrała. Mimo to film oceniam 10/10.

ocenił(a) film na 8
onikage

No tak, mnie również drażniła, a jej gra na poziomie polskich seriali....;/

film świetny :)

ocenił(a) film na 7
onikage

zgadzam się z każdym tutaj, Beznadziejna, w ogóle! Rozwaliła mnie ta scena pod telefonem właśnie... nie to co mówiła - taki scenariusz - ale JAK to mówiła, Totalna apatia....
Podpisuję się zwłaszcza pod przedmówcą, z tą różnicą, że jej wypowiedzi nadawały się tylko do polsatowskiego 'dlaczego ja' O.o

ocenił(a) film na 9
blue_essa

Ejże, polsatowskie "Dlaczego ja" to fajny, wyróżniający się serial. :P Faktycznie, mnie też irytowała jej gra aktorska. Film bardzo dobry.

Shyne

"Dlaczego ja" fajnie się ogląda jak jesteś pijany! Dobre zrzuty idą, polecam! A faktycznie jej gra była na takim poziomie. Sztucznie bardzo. Chociaż ciałko miała fajne.

ocenił(a) film na 8
Herku1

W "Dlaczego ja" już są mniej drętwi aktorzy niż ona. Strasznie mnie irytowała w "Długu".

ocenił(a) film na 8
onikage

zgadzam się w 100 % z autorem wątku

onikage

nie musiał jej nikt nic załatwiać żeby mogła zagrac w tym filmie, poprostu to jest jego była żona ;-) podejżewam że kiedy kręćili ten film to byli jeszcze wtedy razem

ocenił(a) film na 8
onikage

chryste, o tym samym pomyślałam

ocenił(a) film na 8
Caravan_Girl

Podpisuję się pod tym, Basia była niestrawna... Już Kurowska byłaby bardziej wiarygodna. ;)

ocenił(a) film na 8
onikage

faktycznie.CO ZA DREWNO! to juz antosia z na wspolnej gra lepiej..psuje tylko ten film.

onikage

Heh pełna racja. Mega wyższy poziom prezentują już aktorzyny z polskich serialików... To wyglądało jakby ona po prostu recytowała tekst, i do tego jakby ledwo co go pamiętała. Straszne to było...

ocenił(a) film na 6
onikage

popieram

użytkownik usunięty
onikage

Tak. To zdecydowanie najsłabszy element filmu! Warchulska wypadła dobrze, a ta druga, to kompletna porażka. Nie chodzi tylko o samą grę. Była ogólnie osłabiajaca, czy jak ktos wyzej napisał- ,,niestrawna''...

ocenił(a) film na 8
onikage

Przeglądając wcześniejsze komentarze cieszę się, że nie jestem jedyny któremu ta Pani psuła film. Aż przykro było oglądać.

ocenił(a) film na 8
boian

Ta pani ma inne walory, mianowicie dobre korzenie.

ocenił(a) film na 7
onikage

"Jej rozmowa przez telefon o tym, że poroniła..."
Podejrzewała Adama, że ma inną i o tym była rozmowa. A poroniła dopiero po rozmowie. To tak a propos faktów ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones