PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598657}
6,4 29 705
ocen
6,4 10 1 29705
6,5 13
ocen krytyków
Czekając na sobotę
powrót do forum filmu Czekając na sobotę

szukałam w necie różnych informacji dotyczących dalszych losów bohaterów, dyskotek itp itd. Byłam ciekawa jak im się wiedzie
Znalazłam w necie różne informacje, między innymi wypowiedzi osób którzy znają ich osobiście. W każdym bądź razie nie trudno znaleźć ich nazwisko w necie (nie będę podawała - kto chce ten znajdzie), wchodze na fejsa i szok - oglądam zdjecia, hmmm nie wyglądają jakby nadal klepali biedę, zwłaszcza Karolek który w filmie jest bardzo cichy, przytłoczony radością. Na fejsbookowych zdjęciach jest powiedzmy dość modnie ubrany i dorobił się motoru na którym robi akrobacje na jednym kółku.
Wiecie coś o reszcie bohaterów?? Czy Justynka jest nadal z mężem bokserem?? :)

iwona1510005

Justynce twórcy filmu chcieli pomóc (czytałam gdzieś w necie wywiad z Jerzym Morawskim), miała pozować studentom ASP. załatwili stypendium. Dzień przed wyjazdem zadzwoniła że odwołuje, bo decyduje się na robotę w nocnym klubie... W tym samym wywiadzie powiedział, że Daniela potrącił samochód jak wracał po nocy i chłopak jeździ na wózku... Nokaut zlikwidowali, a ojciec wielodzietnej rodziny ma chore serce. Monika pracuje w Warszawie (ktoś w necie twierdzi, że ją widział), a Morawska w wywiadzie przeprowadzonym do książki "Reporterzy bez fikcji" mówiła, że ona (Monika) stara się coś ze sobą zrobić, ale to dalej praca na czarno. Czy Justyna jest dalej z mężem bokserem to nie wiem, ale mogę się założyć, że już nie. Od kręcenia minęły już 4 lata. Chciałabym by Morawscy nakręcili epilog, ale raczej nie ma na to szans.

kaska82

Daniel na wózku?? ja czytałam na forum portalu szafa że u tych chłopaków nic się nie zmieniło, pisała to jakaś dziewczyna co tam mieszka. Niby nadal siedzą na przystanku. Masz jakiś link do tego wywiadu??

iwona1510005

Tutaj http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,10712322,Laureat_Nurtu__Oni_nie_chca_wiec ej_od_zycia.html

kaska82

dzięki za link. uu no to faktycznie u Daniela zrobiło się nieciekawie.

iwona1510005

Justynka pracuje w rossmanie, często ją widuję tam na kasie, w końcu chyba wzięła się za normalną robotę.

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Potwierdzam ;-)

a_karbowska90

widujesz ją ostatnio? bo już jej jakiś czas nie widziałam, myślałam że może już tam nie pracuje. Swoją drogą zapadłabym się pod ziemię ze wstydu po takim programie, nie mogłabym pracować tak publicznie, miałabym wrażenie że każdy klient który się śmieje, śmieje się ze mnie bo widział film.

ocenił(a) film na 8
iwona1510005

Widziałam ją w Rossmanie jakiś czas temu więc może obecnie już tam nie pracuje. A w którym Rossmanie ją widziałaś? Bo ja w siemianowickiej Czerwonej Torebce czy jak to się zwie;P

a_karbowska90

no ja tez

iwona1510005

Macie jej profil na fb ? Jak ona się nazywa ?

marta_kurzynska

Hej, wiesz jakie to miasto, lub jak się nazywa ta Justyna z Czekając na sobote?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
iwona1510005

Który to był Daniel i Justyna?dopiero obejrzalam w 2023r

KingaRM96

Daniel to ten co mówił że lubi swoją wieś bo jak idzie pijany to może zasnąć w rowie, rano sobie wstanie i pójdzie dalej, jego mama jest nauczycielką a Justyna to tancereczka striptizerka

ocenił(a) film na 2
iwona1510005

W każdym razie, bez " bądź"

urdjackall

Nie wiem czy wiesz ale pouczenie i poprawianie innych świadczy o braku kultury, z dwojga złego wolę popełniać błędy językowe niż nie znać podstaw savoir-vivre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones